Odkryj Beskid Wyspowy 2020

Góry wieczorową porą
Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna jedenasta edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020 będzie zorganizowana w nowej formule. Uzgodniony program wędrówek nie ulega jednak zmianie poza Festiwalem Beskidzkie Rytmy i Smaki. Zamiast grupowych wędrówek i spotkań na szczycie turyści będą odkrywać Beskid Wyspowy indywidualnie z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. 1 Maja 2020 roku o godz. 11.00 zapraszamy na transmisję live Telewizji Limanowskiej TV 28 z symbolicznego rozpoczęcia akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020.

Przy kapliczce Św. Ambrożego w Mszanie Dolnej, patrona pszczelarzy, zostanie odprawiona /wyjątkowo bez udziału osób/ jak co roku Msza Święta przez księdza Tadeusza Boguckiego, proboszcza Parafii w Rabce Zaryte, w intencji Odkrywców Beskidu Wyspowego i Pszczelarzy.

1. Maja chcemy połączyć się z wszystkimi sympatykami Beskidu Wyspowego za pomocą łączy internetowych. Transmisję będzie można oglądać na stronie www.tv28.pl, oraz na Facebooku - TV28 i odkryjbeskidwyspowy.

Na turystów, którzy przejdą wszystkie zaplanowane na 2020 rok wyspowe szlaki czekają tradycyjnie " Złote Rysie". Do potwierdzenia przejścia konieczne będzie zeskanowanie kodu QR, który znajduje się na słupkach informacyjnych na szczytach Głównego Szlaku Beskidu Wyspowego. Zapraszamy do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami na najciekawsze zdjęcia i relacje z wędrówek.

Szczegóły na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl   i  www.facebook.com/odkryjbeskidwyspowy


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets