Скачать бесплатное приложение VisitMałopolska
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Aplikacja mobilna VisitMałopolska

Aplikacja mobilna VisitMałopolska

Widok na kobietę w ręku trzymająca telefon. Kobieta spogląda na ekran telefonu na którym wyświetla jej się aplikacja mobilna VisitMałopolska
Smartfon to urządzenie, które towarzyszy każdego dnia. Już od dawna nie służy tylko do dzwonienia i pisania SMS-ów … Smartfony, tablety, urządzenia mobilne pełne są aplikacji, które ułatwiają życie niemal na każdym kroku; również w turystyce znalazły zastosowanie. Dynamiczny rozwój technologii sprawił, że obecnie mało kto zabiera w podróż tradycyjne, papierowe mapy i przewodniki. Ich miejsce, w dużej mierze, zajęły aplikacje mobilne.

Podążając z duchem czasu, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu podróżujących Województwo Małopolskie opracowało aplikację VisitMałopolska, która stanowi praktyczne narzędzie nowoczesnego turysty. Aplikacja nie tylko nawiguje, ale także ułatwia planowanie zarówno krótkich wycieczek, jak i dłuższych pobytów. Oferuje dostęp do bogatej bazy informacji o najciekawszych miejscach w różnych zakątkach Małopolski, atrakcjach, szlakach i trasach turystycznych.

W aplikacji można znaleźć:

 • AKTUALNOŚCI - najświeższe informacje o tym co dzieje się w regionie.
 • WYDARZENIA - informacje dotyczące wydarzeń, które mają się odbyć w niedalekiej przyszłości - od wystaw i koncertów po spotkania naukowe.
 • MIEJSCA - wykaz atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Miejsca te możemy filtrować po wybranych parametrach.
 • ULUBIONE - zgromadzimy tu miejsca, które szczególnie nas interesują, do których chcemy szybko wrócić.
 • MAPA regionu z kilkoma rodzajami podkładów i możliwością wyszukiwania miejsc.
 • PLANER PODRÓŻY – narzędzie do ułożenia własnego planu zwiedzania regionu, wybierając najbardziej interesujące punkty.
 • TRASY TURYSTYCZNE - proponowane trasy, które dostarczą nam niezapomnianych wrażeń.
 • MODUŁY TEMATYCZNE - artykuły i opisy miejsc związanych z wybranymi tematami np. góry, rower.
 • ROZMÓWKI - szybki dostęp do podstawowych zwrotów potrzebnych podczas podróży i ich tłumaczeń w 8 językach.
 • POCZTÓWKA - przesłanie pozdrowień do znajomych i rodziny z wybranym zdjęciem z Małopolski.
 • GRY TERENOWE - zwiedzamy i bawimy się jednocześnie zdobywając nagrody.
 • NUMERY ALARMOWE -  szybki dostęp do alarmowych nr telefonów, np. w razie wypadku.
 • WIRTUALNY ASYSTENT - podpowie gdzie warto pojechać w oparciu o preferencje użytkownika.

Aby zainstalować bezpłatną aplikację na swoim urządzeniu wystarczy skorzystać z ogólnodostępnych sklepów internetowych Google, Windows lub Play. W wyszukiwarce należy wpisać „VisitMałopolska”, a następnie wybrać „ZAINSTALUJ”. Po chwili możemy cieszyć się niezwykle praktycznym panelem, dzięki któremu zawsze będziemy na bieżąco z tym, czym żyje Małopolska.

Aplikacja posiada funkcję wysyłania powiadomień PUSH, dzięki czemu w każdej chwili i właściwie w każdym miejscu można pobrać najnowsze informacje dotyczące oferty turystycznej Małopolski, a dzięki instalacji w ponad 180 obiektach na terenie całego województwa 1000 beaconów, ich zwiedzanie będzie jeszcze bardziej atrakcyjne. Beacon (z języka angielskiego latarnia) to urządzenie wysyłające sygnał odbierany przez aplikację mobilną, która wyświetla treści powiązane z danym urządzeniem. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie i włączeniu bluetooth, będąc w obiekcie wyposażonym w beacony będziemy odbierać powiadomienia  z informacjami o obiekcie lub wybranym eksponacie. Przeczytamy jego opis, zobaczymy zdjęcie lub obejrzymy materiał filmowy. O obecności beaconów w danej lokalizacji poinformuje nas tabliczka informacyjna przy wejściu.

VisitMałopolska to nowoczesna i bezpłatna aplikacja turystyczna dedykowana mieszkańcom i turystom, która w sposób łatwy i intuicyjny pomoże zaplanować podróż. Dzięki niej każdy może mieć dostęp do najświeższych informacji turystycznych z Małopolski!

Regulamin korzystania z aplikacji mobilnej

Deklaracja dostępności aplikacji VisitMałopolska