Контент с Фразы Знакомство, разговор .

Рекомендуемый контент

KRAKÓW
19 января 2022 г.
1°C

Что нового в Малопольске

Проверьте последние новости и события в воеводстве

Контент с Фразы Знакомство, разговор .

НОВОСТИ

Контент с Фразы Знакомство, разговор .

Откройте для себя регионы

 

Małopolska jest rajem dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas na dwóch kółkach – od lekkiej jazdy po płaskim terenie aż po wymagające ścieżki do uprawiania kolarstwa górskiego. Już teraz do dyspozycji cyklistów jest ponad 600 km tras o europejskim standardzie (docelowo 1000 km). Więcej informacji o trasach znajduje się w dziale VeloMałopolskaDo tego dochodzi ponad 3000 km szlaków rowerowych o różnym stopniu trudności, po których poprowadzone są rozmaite wycieczki rowerowe. Miłośnicy kolarstwa górskiego mogą skorzystać z rosnącej liczby bikeparków oraz ścieżek górskich. Dopełnieniem oferty regionu w zakresie turystyki rowerowej są Miejsca Przyjazne Rowerzystom - MPR.

Aktualny stan rozbudowy tras oraz proponowane szlaki i wycieczki rowerowe naniesione zostały na mapy dostępne on-line jak i do samodzielnego druku.

Małopolska nie tylko buduje świetne jakościowo trasy rowerowe, ale również współorganizuje oraz patronuje wielu imprezom rowerowym, w tym wyścigom dla amatorów i zawodowców. Informacje oraz kalendarz aktualnych wydarzeń dostępny jest w dziale Aktualności a w sekcji Blog udostępnione są subiektywne i bezpośrednie relacje prosto z terenu.

Найти на карте

Туристические достопримечательности в регионе

Static Map
Baner - wydarzenia.jpg

 

Планировщик поездок

Создайте свой собственный туристический маршрут в 3 простых шага:
Задать
срок
Указать транспортное
средство