Stwórz mapę Turystycznych Skarbów Małopolski – naturalnie!

Fragmenty dwóch zbiorników wodnych rozdzielonych groblą, widziane z lotu ptaka. W lewym górnym rogu logo konkursu Turystyczne Skarby Małopolski, w prawym dolnym rogu logo Małopolska naturalnie
Lubisz podróżować po Małopolsce? Wracać do dobrze znanych miejsc i odkrywać te zupełnie nowe? Szukasz inspiracji na trasy wycieczek, albo chciałbyś polecić innym Twoje ulubione miejscówki? Stwórz z nami mapę Turystycznych Skarbów Małopolski i koniecznie zagłosuj w naszym konkursie! Głosowanie potrwa od 8 do 27 września – nie zwlekaj oddaj swój głos już dziś!

Z końcem sierpnia zakończył się pierwszy etap konkursu, w którym można było zgłaszać swoje konkursowe kandydatury w 6 kategoriach. W gronie kandydatów do miana Turystycznego Skarbu Małopolski znalazły się wyjątkowo atrakcyjne i malownicze gminy i miejscowości, oferujące wiele niespodzianek i niezapomnianych wrażeń szlaki turystyczne, liczne wydarzenia turystyczne, kulturalne i sportowe, unikatowe atrakcje, miejsca gdzie można wypocząć blisko natury, a także te gdzie warto spróbować wyśmienitych potraw i produktów regionalnych. 


Do drugiego etapu, w którym każdy może zadecydować kto w tym roku zasłuży na tytuł Turystycznego Skarbu Małopolski, zostało zakwalifikowanych 128 kandydatur. 


Teraz to dzięki Waszemu zaangażowaniu, rekomendacjom i głosowaniu okaże się kto wygra w poszczególnych kategoriach. Głosowanie rozpocznie się 8 września i potrwa do 27 września. 


Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę internetową konkurs.visitmalopolska.pl i wypełnić prosty formularz głosowania on-line. Nie zajmie Wam to więcej niż kilka minut, a dzięki temu możecie dać szansę na promocję swoim ulubionym miejscówkom. Pamiętajcie, że głosować można tylko raz, ale za to możecie oddać po jednym głosie w każdej kategorii konkursowej. Bardzo ważne jest jednak zatwierdzenie swojego wyboru poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany przez Was w formularzu adres e-mail. Bez potwierdzenia Twój głos nie zostanie wzięty pod uwagę. Wszystko po to, by zapewnić wszystkim równe szanse! Udział w konkursie jest bezpłatny. Pamiętaj, koniecznie zagłosuj nie później niż 27 września! Głosy przesłane po wskazanym w regulaminie terminie nie będą brane pod uwagę!


Po zakończeniu głosowania internautów Kapituła Konkursu dokona oficjalnego zatwierdzenia wyników. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają tytuł laureata w poszczególnych kategoriach. Dwaj kolejni kandydaci z odpowiednio mniejszą liczbą punktów zostaną wyróżnieni. 


Laureatów poznamy podczas uroczystej Gali, nie później niż 28 października. 


Głosujcie koniecznie, bo Wasi faworyci mają szansę na bardzo wartościowe nagrody. Oprócz pamiątkowych statuetek i dyplomów zwycięzca w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna” otrzyma kwotę 100 000 zł, którą będzie mógł przeznaczyć na działania wzmacniające atrakcyjność turystyczną. Wszyscy laureaci otrzymają ogromną szansę na promocję poprzez udział w szerokiej kampanii internetowej i medialnej. Dlatego głosujcie aby również inni usłyszeli o Waszych ulubionych miejscach – tych najbardziej nowatorskich, przyjaznych i interesujących dla turystów odwiedzających Małopolskę! 


Jeśli chcecie sprawdzić kto został nagrodzony i wyróżniony w poprzednich edycjach konkursu kliknijcie TUTAJ i łapcie inspiracje na kolejne wycieczki. To prawdziwa mapa turystycznych skarbów, która wskaże Wam ciekawe kierunki podróży po Małopolsce – katalog miejsc i atrakcji tworzony przez turystów i dla turystów – zbiór autentycznych, wartościowych rekomendacji.
Razem z nami stwórzcie mapę Turystycznych Skarbów Małopolski i zagłosujcie już dziś: konkurs.visitmalopolska.pl 

 

Aktualny wynik głosowania (na dzień 26.09.2022 r.) / plik .xlsx do pobrania

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets