Odkrywaj Turystyczne Skarby Małopolski – ostatnie dni na zgłaszanie kandydatur!

Labirynt z zielonego żywopłotu widziany z lotu ptaka
Odkrywcy Małopolski, miłośnicy pieszych wędrówek i rowerowych eskapad, wielbiciele ekstremalnych wrażeń i niespiesznego podróżowania w rytmie eko – czy zgłosiliście już swoje ulubione miejsca i obiekty do konkursu na najlepsze oferty i produkty turystyczne Małopolski „Turystyczne Skarby Małopolski”? Jeśli nie - to nie zwlekajcie z przesłaniem swoich kandydatur, bo termin zgłoszeń w pierwszym etapie plebiscytu mija 31 sierpnia!

Do Konkursu można zgłaszać miejscowości, gminy, szlaki, wydarzenia, atrakcje turystyczne, obiekty, inne podmioty związane z rynkiem turystycznym z terenu Województwa Małopolskiego w sześciu kategoriach konkursowych: Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna, Najciekawszy szlak turystyczny, Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne, Unikatowa atrakcja turystyczna, Sielskie klimaty - wypoczynek blisko natury, W gościnie – oferta kulinarna.


Zgłoszenia kandydatury w każdej z kategorii może dokonać praktycznie każdy: przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, samorządów gospodarczych, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, organizacji pozarządowych, prywatnych przedsiębiorców, innych podmiotów działających w sektorze turystycznym oraz osoby fizyczne.
Sama procedura jest prosta i nie sprawi nikomu większego problemu. Wystarczy wypełnić formularz elektroniczny na stronie internetowej konkurs.visitmalopolska.pl, a następnie w terminie do 3 dni dostarczyć pisemną zgodę zgłaszanego kandydata na udział w konkursie. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcia zgłaszanego miejsca lub atrakcji. Przygotuj atrakcyjne ujęcia ponieważ będą wykorzystywane w kolejnych etapach konkursu. To wizytówka Twojego kandydata. 


Wszystkie zgodne z regulaminem kandydatury zostaną poddane pod głosowanie internetowe w II etapie konkursu. Każdy będzie mógł wskazać najbardziej interesujące i inspirujące jego zdaniem miejsca i obiekty. Głosy będzie można oddawać za pośrednictwem strony konkursowej od 8 do 27 września. Warto wspierać waszych ulubieńców, bo na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody. Laureat kategorii Miejsce z klimatem – jedna z małopolskich gmin, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł, którą będzie mogła przeznaczyć na rozwój swojego potencjału turystycznego. Wszyscy laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki i staną się bohaterami dedykowanej kampanii promocyjnej realizowanej przez współorganizatora Konkursu – Małopolską Organizację Turystyczną.


Dzielcie się swoimi podróżniczymi inspiracjami. Dzięki Waszym rekomendacjom wiele osób będzie miało okazję poznać Wasze ulubione miejsca, a ich gospodarze będą mieli okazję cieszyć się większą liczbą odwiedzających i gości. Konkurs Turystyczne Skarby Małopolski to doskonała okazja, aby pokazać ile ciekawych, nietuzinkowych miejsc i inicjatyw zlokalizowanych jest w Małopolsce. 


Zostań ambasadorem małopolskiej turystyki i pokaż światu co Twoim zdaniem jest w regionie prawdziwą turystyczną perełką. 
Z pewnością zdążysz przygotować zgłoszenie – pamiętaj masz czas do końca sierpnia!

Multimedia


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets